top of page

O nás

Marek

Instruktor
31 let praxe

Andrea

 instruktor 2 roky praxe

Leona

Instruktor 12 let praxe

Jirka

Instruktor 8 let praxe

Aleš

instruktor 10 let praxe

Začínal jsem jako učitel teorie a praktického výcviku v jedné Ústecké autoškole v roce 92 pro skupiny A, B, C. V této autoškole jsem působil 10 let, poté jsme se rozhodli založit vlastní autoškolu. V počátku jsme dělali výcvik pro všechny skupiny řidičského oprávnění, později jsme se začali specializovat zejména na skupiny A a B jelikož jízda na motorce je má celoživotní vášeň.

Řízení auta mě baví celý život, tak jsem se rozhodla předávat zkušenosti začínajícím řidičům. Toto vyžadovalo udělat si profesní průkaz. Po úspěšné zkoušce jsem chtěla získat co nejlepšího učitele, který by mi předal zkušenosti. Nezávislými profesionály v oboru mi byla doporučena autoškola Nečas.

Profesní průkaz jsem si před mnoha lety udělala v Praze. Jelikož bydlím na Ústecku chtěla své zkušenosti předávat zdejším začínajícím řidičům. Na doporučení známých jsem se rozhodla pro autoškolu Nečas. Dříve jsem kromě výuky teorie jezdila i mnoho praktických jízd, dnes se už s časových důvodů specializuji pouze na teorii.

Díky autoškole Nečas jsem si před lety udělal profesní průkaz a výcvik. Od té doby Soně a Markovi pomáhám zejména s výcvikem praxe řidičům skupiny B

Marka a Soňu jsem znal už léta, tak jsem se rozhodl udělat si v roce 2012 profesní průkaz učitele autoškoly a od té doby jim pomáhám s výcvikem skupin A i B.

V případě potřeby s námi spolupracují další učitelé, kteří nám vychází vstříc. Rádi bychom jmenovali Mílu, Jirku a Frantu. Všem těmto profesionálům děkujeme, že nám pomáhají zlepšovat kvalitu naší autoškoly

bottom of page