top of page

O nás

Marek

Instruktor
32 let praxe

Jarda

Instruktor
2 roky praxe

Leona

Instruktor
13 let praxe

Jirka

Instruktor
10 let praxe

Aleš

Instruktor
11 let praxe

Začínal jsem jako učitel teorie a praktického výcviku v jedné Ústecké autoškole v roce 1992 pro skupiny A, B, C. V této autoškole jsem působil 10 let, poté jsme se rozhodli založit vlastní autoškolu. V počátku jsme dělali výcvik pro všechny skupiny řidičského oprávnění, později jsme se začali specializovat zejména na skupiny A a B jelikož jízda na motorce je má celoživotní vášeň.

V této autoškole mě Marek připravil ke zkouškám pro instruktora výuky a výcviku, jelikož jsem tuto práci chtěl už dlouho dělat. Moc mě baví učit nové uchazeče na motorce i autem.

Profesní průkaz jsem si před mnoha lety udělala v Praze. Jelikož bydlím na Ústecku chtěla své zkušenosti předávat zdejším začínajícím řidičům. Na doporučení známých jsem se rozhodla pro autoškolu Nečas. Dříve jsem kromě výuky teorie jezdila i mnoho praktických jízd, dnes se už s časových důvodů specializuji pouze na teorii.

Díky autoškole Nečas jsem si před lety udělal profesní průkaz a výcvik. Od té doby Soně a Markovi pomáhám zejména s výcvikem praxe řidičům skupiny B

Marka a Soňu jsem znal už léta, tak jsem se rozhodl udělat si v roce 2012 profesní průkaz učitele autoškoly a od té doby jim pomáhám s výcvikem skupin A i B.

V případě potřeby s námi spolupracují další učitelé, kteří nám vychází vstříc. Rádi bychom jmenovali Mílu, Jirku a Frantu. Všem těmto profesionálům děkujeme, že nám pomáhají zlepšovat kvalitu naší autoškoly

bottom of page